Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Budynek dla fundacji Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Zosia bardzo chce się rozwijać! Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Nowa sala do terapii Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Auto Rodzinne By Amelka mogła "mówić" Żeby język giętki… Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Mój własny pokój Bilet do szkoły Zobacz listę naszych zbiórek

Zosia

Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne

Cel zbiórki: Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne
Mam na imię Zosia, niedawno obchodziłam trzecie urodziny.

Zebrano: 356 zł / 321.00 zł

2019-05-16 → 2019-06-21

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Zosia, niedawno obchodziłam trzecie urodziny. Od trzeciego miesiąca życia miałam wzmożone napięcie mięśniowe i sztywność karku. Mój stan poprawił się nieco dzięki systematycznej rehabilitacji, ale jeszcze wiele brakuje mi do osiągnięcia pełnej sprawności. Nadal mam wzmożone napięcie w rękach, a obniżone w nogach i buzi. Nie potrafię komunikować się z bliskimi i otoczeniem. Często choruję i przebywam w szpitalach, mam astmę oraz niedoczynność tarczycy.

Obecnie jestem w trakcie głębszej diagnostyki genetyczno-metabolicznej, pod opieką wielu specjalistów, m.in. neurolog ze względu na opóźnienia rozwoju psycho-ruchowego, genetyka, nefrologa z powodu 3xOOZN, pulmonologa ze względu na dychawicę oskrzelową, neurologopedy, psychologa, laryngologa, endokrynologa.

Mimo mojej choroby bardzo lubię bawić się klockami i układankami.

Dzięki nowym pomocom edukacyjnym mogłabym ćwiczyć moje rączki i koordynację wzrokowo-ruchową.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty