Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Budynek dla fundacji By Amelka mogła "mówić" Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Bilet do szkoły Auto Rodzinne Zosia bardzo chce się rozwijać! Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Żeby język giętki… Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Nowa sala do terapii Mój własny pokój Zobacz listę naszych zbiórek

Zosia

Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne

Cel zbiórki: Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne
Mam na imię Zosia, niedawno obchodziłam trzecie urodziny.

Zebrano: 356 zł / 321.00 zł

2019-05-16 → 2019-06-21

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Zosia, niedawno obchodziłam trzecie urodziny. Od trzeciego miesiąca życia miałam wzmożone napięcie mięśniowe i sztywność karku. Mój stan poprawił się nieco dzięki systematycznej rehabilitacji, ale jeszcze wiele brakuje mi do osiągnięcia pełnej sprawności. Nadal mam wzmożone napięcie w rękach, a obniżone w nogach i buzi. Nie potrafię komunikować się z bliskimi i otoczeniem. Często choruję i przebywam w szpitalach, mam astmę oraz niedoczynność tarczycy.

Obecnie jestem w trakcie głębszej diagnostyki genetyczno-metabolicznej, pod opieką wielu specjalistów, m.in. neurolog ze względu na opóźnienia rozwoju psycho-ruchowego, genetyka, nefrologa z powodu 3xOOZN, pulmonologa ze względu na dychawicę oskrzelową, neurologopedy, psychologa, laryngologa, endokrynologa.

Mimo mojej choroby bardzo lubię bawić się klockami i układankami.

Dzięki nowym pomocom edukacyjnym mogłabym ćwiczyć moje rączki i koordynację wzrokowo-ruchową.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty