Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Zosia bardzo chce się rozwijać! Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Mój własny pokój Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Auto Rodzinne Bilet do szkoły Żeby język giętki… Nowa sala do terapii Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych By Amelka mogła "mówić" Budynek dla fundacji Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Zobacz listę naszych zbiórek

Krystian

Bilet do szkoły

Cel zbiórki: Bilet do szkoły
Mam na imię Krystian, mam 7 lat, cierpię na autyzm atypowy, a mój rozwój jest opóźniony, dlatego potrzebuję specjalnej szkoły, która jest 35 kilometrów od mojego domu.

Zebrano: 500 zł / 500.00 zł

2019-08-09 → 2019-08-17

Zbiórka zakończona

Historia

Jesteście WSPANIALI! Zbiórka na bilet zakończona pełnym sukcesem! Dzięki Wam Krystian będzie mógł dojeżdżać na zajęcia do szkoły!

 

Mam na imię Krystian, mam 7 lat, cierpię na autyzm atypowy, a mój rozwój jest opóźniony, dlatego potrzebuję specjalnej szkoły, która jest 35 kilometrów od mojego domu. Moja mama musi ciągle mnie pilnować, bo mam trudne zachowania i bywam dla siebie niebezpieczny. Nie może iść do pracy. Mamy mało pieniędzy i codzienny dowóz do szkoły będzie niemożliwy, a w pierwszych tygodniach września szkoła jest w okresie organizacji i nie dowozi uczniów na zajęcia.

Jestem w czasie oczekiwania na diagnozę i orzeczenie, dlatego nie mam żadnych zniżek. Pieniądze na bilety pomogą mojej mamie w dowożeniu mnie na zajęcia, których bardzo potrzebuję.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty