Bilet do szkoły Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych By Amelka mogła "mówić" Auto Rodzinne Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Żeby język giętki… Zosia bardzo chce się rozwijać! Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Nowa sala do terapii Mój własny pokój Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Budynek dla fundacji Zobacz listę naszych zbiórek

Krystian

Bilet do szkoły

Cel zbiórki: Bilet do szkoły
Mam na imię Krystian, mam 7 lat, cierpię na autyzm atypowy, a mój rozwój jest opóźniony, dlatego potrzebuję specjalnej szkoły, która jest 35 kilometrów od mojego domu.

Zebrano: 500 zł / 500.00 zł

2019-08-09 → 2019-08-17

Zbiórka zakończona

Historia

Jesteście WSPANIALI! Zbiórka na bilet zakończona pełnym sukcesem! Dzięki Wam Krystian będzie mógł dojeżdżać na zajęcia do szkoły!

 

Mam na imię Krystian, mam 7 lat, cierpię na autyzm atypowy, a mój rozwój jest opóźniony, dlatego potrzebuję specjalnej szkoły, która jest 35 kilometrów od mojego domu. Moja mama musi ciągle mnie pilnować, bo mam trudne zachowania i bywam dla siebie niebezpieczny. Nie może iść do pracy. Mamy mało pieniędzy i codzienny dowóz do szkoły będzie niemożliwy, a w pierwszych tygodniach września szkoła jest w okresie organizacji i nie dowozi uczniów na zajęcia.

Jestem w czasie oczekiwania na diagnozę i orzeczenie, dlatego nie mam żadnych zniżek. Pieniądze na bilety pomogą mojej mamie w dowożeniu mnie na zajęcia, których bardzo potrzebuję.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty