Budynek dla fundacji Bilet do szkoły Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Żeby język giętki… By Amelka mogła "mówić" Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Mój własny pokój Nowa sala do terapii Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Auto Rodzinne Zosia bardzo chce się rozwijać! Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Zobacz listę naszych zbiórek

Filip

Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera

Cel zbiórki: Na terapię Treningu Umiejętności Społecznych
Mam na imię Filip i mam Zespół Aspergera (zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu). Zbieram na 10-miesięczną terapię, która pomoże mi zrozumieć innych.

Zebrano: 1150 zł / 3210.00 zł

2019-09-25 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Filip. Mam 13 lat. Urodziłem się z chorym sercem i gdy byłem mały, przeszedłem operację na otwartym sercu w Łodzi. W wieku 8 lat dowiedziałem się, że mam Zespół Aspergera.

Nie zawsze wszystko dobrze rozumiem. Nie bardzo wiem o co chodzi, kiedy ktoś opowiada o swoich potrzebach, problemach, kiedy się uśmiecha lub złości. Mam kolegów z którymi rozmawiam na temat gier, ale o niczym innym. Nie bardzo potrafię zapytać o coś więcej.

Potrzebuję zajęć, które nauczą mnie jak reagować na swoje emocje, jak komunikować się z innymi ludźmi oraz współpracować w grupie.

Dlatego proszę o pomoc w opłaceniu Treningu Umiejętności Społecznych, gdzie w gronie rówieśników będę mógł ćwiczyć zachowania społeczne.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty