Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Zosia bardzo chce się rozwijać! Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera By Amelka mogła "mówić" Żeby język giętki… Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Budynek dla fundacji Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Bilet do szkoły Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Nowa sala do terapii Auto Rodzinne Mój własny pokój Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Zobacz listę naszych zbiórek

Filip

Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera

Cel zbiórki: Na terapię Treningu Umiejętności Społecznych
Mam na imię Filip i mam Zespół Aspergera (zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu). Zbieram na 10-miesięczną terapię, która pomoże mi zrozumieć innych.

Zebrano: 1150 zł / 3210.00 zł

2019-09-25 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Filip. Mam 13 lat. Urodziłem się z chorym sercem i gdy byłem mały, przeszedłem operację na otwartym sercu w Łodzi. W wieku 8 lat dowiedziałem się, że mam Zespół Aspergera.

Nie zawsze wszystko dobrze rozumiem. Nie bardzo wiem o co chodzi, kiedy ktoś opowiada o swoich potrzebach, problemach, kiedy się uśmiecha lub złości. Mam kolegów z którymi rozmawiam na temat gier, ale o niczym innym. Nie bardzo potrafię zapytać o coś więcej.

Potrzebuję zajęć, które nauczą mnie jak reagować na swoje emocje, jak komunikować się z innymi ludźmi oraz współpracować w grupie.

Dlatego proszę o pomoc w opłaceniu Treningu Umiejętności Społecznych, gdzie w gronie rówieśników będę mógł ćwiczyć zachowania społeczne.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty