Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Bilet do szkoły Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Zosia bardzo chce się rozwijać! Auto Rodzinne Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Mój własny pokój Żeby język giętki… Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne By Amelka mogła "mówić" Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Nowa sala do terapii Budynek dla fundacji Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Zobacz listę naszych zbiórek

Amelka

Turnus rehabilitacyjny dla Amelki

Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny
Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, nie chodzę i nie mówię. Zbieram środki na turnus rehabilitacyjny.

Zebrano: 1616 zł / 2996.00 zł

2019-05-28 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Nie chodzę i nie mówię. W lipcu będę przechodzić zabieg wstrzyknięcia botuliny. Aby zabieg ten przyniósł efekty potrzebuję skorzystać z zabiegów na turnusie rehabilitacyjnym takich jak: ćwiczenia rozciągające, basen, kombinezon Dugana, które przyczynią się do usprawnienia dysfunkcji mojego ciała.

 

Aktualizacja: Lekarz neurolog zadecydował, że Amelka nie kwalifikuje się do zabiegu. Zbieramy więc w dalszym ciągu na rehabilitację i obóz, który został przełożony na późniejszy termin.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty