Budynek dla fundacji Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Żeby język giętki… Auto Rodzinne Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Mój własny pokój Zosia bardzo chce się rozwijać! Nowa sala do terapii Bilet do szkoły Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii By Amelka mogła "mówić" Zobacz listę naszych zbiórek

Amelka

Turnus rehabilitacyjny dla Amelki

Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny
Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, nie chodzę i nie mówię. Zbieram środki na turnus rehabilitacyjny.

Zebrano: 1616 zł / 2996.00 zł

2019-05-28 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Nie chodzę i nie mówię. W lipcu będę przechodzić zabieg wstrzyknięcia botuliny. Aby zabieg ten przyniósł efekty potrzebuję skorzystać z zabiegów na turnusie rehabilitacyjnym takich jak: ćwiczenia rozciągające, basen, kombinezon Dugana, które przyczynią się do usprawnienia dysfunkcji mojego ciała.

 

Aktualizacja: Lekarz neurolog zadecydował, że Amelka nie kwalifikuje się do zabiegu. Zbieramy więc w dalszym ciągu na rehabilitację i obóz, który został przełożony na późniejszy termin.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty