Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Żeby język giętki… Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Mój własny pokój Bilet do szkoły By Amelka mogła "mówić" Budynek dla fundacji Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Zosia bardzo chce się rozwijać! Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Nowa sala do terapii Auto Rodzinne Zobacz listę naszych zbiórek

Amelka

Turnus rehabilitacyjny dla Amelki

Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny
Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, nie chodzę i nie mówię. Zbieram środki na turnus rehabilitacyjny.

Zebrano: 1616 zł / 2996.00 zł

2019-05-28 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Amelia i mam 14 lat. Od urodzenia zmagam się z (MPD) Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Nie chodzę i nie mówię. W lipcu będę przechodzić zabieg wstrzyknięcia botuliny. Aby zabieg ten przyniósł efekty potrzebuję skorzystać z zabiegów na turnusie rehabilitacyjnym takich jak: ćwiczenia rozciągające, basen, kombinezon Dugana, które przyczynią się do usprawnienia dysfunkcji mojego ciała.

 

Aktualizacja: Lekarz neurolog zadecydował, że Amelka nie kwalifikuje się do zabiegu. Zbieramy więc w dalszym ciągu na rehabilitację i obóz, który został przełożony na późniejszy termin.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty