Żeby język giętki… Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Budynek dla fundacji Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Nowa sala do terapii Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Mój własny pokój Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Zosia bardzo chce się rozwijać! Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Auto Rodzinne Bilet do szkoły By Amelka mogła "mówić" Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Zobacz listę naszych zbiórek

Emil

Żeby język giętki…

Cel zbiórki: Usprawnianie logopedyczne
Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić.

Zebrano: 1250 zł / 1250.00 zł

2019-05-28 → 2019-07-25

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić. W ostatnich operacjach miałem przeciętą i zrotowaną żuchwę i obciętą znaczną część języka. Potrzebuję sprzętu rehabilitacyjnego, żeby nauczyć mój skrócony język prawidłowego poruszania się. Obiecuję, że nagram dla Was DARCZYŃCÓW filmik, na którym zademonstruję efekty mojej pracy z pomocą zakupionego dzięki Wam sprzętu ? z góry dziękuję za pomoc w moich codziennych treningach. A wszystko po to, aby język giętki chciał wyrazić to co myśli głowa ?

 

Aktualizacja:

Dziękujemy za wszystkie wpłaty! Przesyłka dojechała i już ćwiczymy!

Niebawem opublikujemy film, na którym zademonstrujemy efekty pracy Emila z nowymi pomocami :)

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty