Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Mój własny pokój Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Zosia bardzo chce się rozwijać! By Amelka mogła "mówić" Żeby język giętki… Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Budynek dla fundacji Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Bilet do szkoły Nowa sala do terapii Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Auto Rodzinne Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Zobacz listę naszych zbiórek

Emil

Żeby język giętki…

Cel zbiórki: Usprawnianie logopedyczne
Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić.

Zebrano: 1250 zł / 1250.00 zł

2019-05-28 → 2019-07-25

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić. W ostatnich operacjach miałem przeciętą i zrotowaną żuchwę i obciętą znaczną część języka. Potrzebuję sprzętu rehabilitacyjnego, żeby nauczyć mój skrócony język prawidłowego poruszania się. Obiecuję, że nagram dla Was DARCZYŃCÓW filmik, na którym zademonstruję efekty mojej pracy z pomocą zakupionego dzięki Wam sprzętu ? z góry dziękuję za pomoc w moich codziennych treningach. A wszystko po to, aby język giętki chciał wyrazić to co myśli głowa ?

 

Aktualizacja:

Dziękujemy za wszystkie wpłaty! Przesyłka dojechała i już ćwiczymy!

Niebawem opublikujemy film, na którym zademonstrujemy efekty pracy Emila z nowymi pomocami :)

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty