Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Nowa sala do terapii Zosia bardzo chce się rozwijać! Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Mój własny pokój Budynek dla fundacji Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne By Amelka mogła "mówić" Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Bilet do szkoły Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Auto Rodzinne Żeby język giętki… Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Zobacz listę naszych zbiórek

Emil

Żeby język giętki…

Cel zbiórki: Usprawnianie logopedyczne
Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić.

Zebrano: 1250 zł / 1250.00 zł

2019-05-28 → 2019-07-25

Zbiórka zakończona

Historia

Mam na imię Emil, mam prawie 12 lat. Od wielu lat uczę się na różne sposoby porozumiewać się z innymi – język migowy, obrazkowy, proteza mowy… Przeszedłem 18 operacji, żeby móc jeść i mówić. W ostatnich operacjach miałem przeciętą i zrotowaną żuchwę i obciętą znaczną część języka. Potrzebuję sprzętu rehabilitacyjnego, żeby nauczyć mój skrócony język prawidłowego poruszania się. Obiecuję, że nagram dla Was DARCZYŃCÓW filmik, na którym zademonstruję efekty mojej pracy z pomocą zakupionego dzięki Wam sprzętu ? z góry dziękuję za pomoc w moich codziennych treningach. A wszystko po to, aby język giętki chciał wyrazić to co myśli głowa ?

 

Aktualizacja:

Dziękujemy za wszystkie wpłaty! Przesyłka dojechała i już ćwiczymy!

Niebawem opublikujemy film, na którym zademonstrujemy efekty pracy Emila z nowymi pomocami :)

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty