Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Bilet do szkoły Mój własny pokój Nowa sala do terapii Zosia bardzo chce się rozwijać! By Amelka mogła "mówić" Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Auto Rodzinne Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Żeby język giętki… Budynek dla fundacji Zobacz listę naszych zbiórek

Dowóz na leczenie

Auto Rodzinne

Cel zbiórki: Zbiórka na samochód rodzinny dla niepełnosprawnych dzieci w celu dojazdu do lekarzy i na rehabilitację
Jesteśmy 7-osobową rodziną. Zbieramy na samochód, abyśmy mogli kontynuować jeżdżenie do specjalistów i zabierać ze sobą wózek dla starszego synka.

Zebrano: 0 zł / 13000.00 zł

2019-09-09 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Jesteśmy 7-osobową rodziną. Utrzymujemy się ze świadczeń MGOPS i pracy męża. Mąż zarabia niewiele, a świadczenia w większości przeznaczamy na rehabilitację i terapię dwójki niepełnosprawnych synków.

Łukasz ma 8 lat - urodził się z zespołem wad wrodzonych, zrośnięciem odbytu (stomia), nóżką płasko-koślawą i wybitymi trzema kręgami z kręgosłupa - ma założoną stabilizacje. Przebył szczęśliwie siedem operacji.

Grzegorz ma 7 lat - choruje na afazje sensoryczno-motoryczną, nadpobudliwość i upośledzenie umiarkowane.

W związku z tym bardzo dużo i często podróżujemy do: Szczecina, Gdańska, Tczewa, Kartuz, Torunia do lekarzy, na terapię i na inne tego typu zajęcia.

Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zebraniu środków na zakup auta rodzinnego, ponieważ to które mamy jest już stare i ciągle się psuje.

Oczywiście jeśli ktoś z Państwa posiada auto, które chciałby komuś oddać będziemy tym bardziej wdzięczni. Prosimy wówczas o kontakt poprzez mail biuro@wdzieczni.pl

Bardzo dziękujemy.