Auto Rodzinne Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Mój własny pokój Zosia bardzo chce się rozwijać! Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Turnus rehabilitacyjny dla Amelki By Amelka mogła "mówić" Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Nowa sala do terapii Żeby język giętki… Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Bilet do szkoły Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Budynek dla fundacji Zobacz listę naszych zbiórek

Dowóz na leczenie

Auto Rodzinne

Cel zbiórki: Zbiórka na samochód rodzinny dla niepełnosprawnych dzieci w celu dojazdu do lekarzy i na rehabilitację
Jesteśmy 7-osobową rodziną. Zbieramy na samochód, abyśmy mogli kontynuować jeżdżenie do specjalistów i zabierać ze sobą wózek dla starszego synka.

Zebrano: 0 zł / 13000.00 zł

2019-09-09 → 2019-12-31

Zbiórka zakończona

Historia

Jesteśmy 7-osobową rodziną. Utrzymujemy się ze świadczeń MGOPS i pracy męża. Mąż zarabia niewiele, a świadczenia w większości przeznaczamy na rehabilitację i terapię dwójki niepełnosprawnych synków.

Łukasz ma 8 lat - urodził się z zespołem wad wrodzonych, zrośnięciem odbytu (stomia), nóżką płasko-koślawą i wybitymi trzema kręgami z kręgosłupa - ma założoną stabilizacje. Przebył szczęśliwie siedem operacji.

Grzegorz ma 7 lat - choruje na afazje sensoryczno-motoryczną, nadpobudliwość i upośledzenie umiarkowane.

W związku z tym bardzo dużo i często podróżujemy do: Szczecina, Gdańska, Tczewa, Kartuz, Torunia do lekarzy, na terapię i na inne tego typu zajęcia.

Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zebraniu środków na zakup auta rodzinnego, ponieważ to które mamy jest już stare i ciągle się psuje.

Oczywiście jeśli ktoś z Państwa posiada auto, które chciałby komuś oddać będziemy tym bardziej wdzięczni. Prosimy wówczas o kontakt poprzez mail biuro@wdzieczni.pl

Bardzo dziękujemy.