Mój własny pokój Bilet do szkoły Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Nowa sala do terapii Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Budynek dla fundacji By Amelka mogła "mówić" Auto Rodzinne Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Zosia bardzo chce się rozwijać! Żeby język giętki… Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Zobacz listę naszych zbiórek

Fundacja OD NOWA

Budynek dla fundacji

Cel zbiórki: Zakup budynku
Od 2011 roku pomagamy. Naszym marzeniem jest zorganizowanie mieszkania treningowego. Czasami mała zmiana robi wielką różnicę!

Zebrano: 0 zł / 400000.00 zł

2019-07-13 → 2020-01-31

Zbiórka zakończona

Historia

Od 2011 roku pomagamy dzieciom, rodzicom, nauczycielom, terapeutom w działaniach służących rozwojowi dzieci. Pod naszą opieką jest ponad 50 rodzin. Nie wszystko da sie zrobić w terenie. Potrzebujemy miejsca - wielu pomieszczeń, w których bezpiecznie możemy trenować potrzebne dorosłym i dzieciom umiejętności.

Naszym marzeniem jest zorganizowanie mieszkania treningowego. Widzimy jak ważne jest móc zaobserwować w jakich schematach się poruszamy. Czasami mała zmiana robi wielką różnicę! Aby to dostrzec trzeba stworzyć odpowiednie - jak najnaturalniejsze warunki. Pomóż nam dostrzegać te małe rzeczy dla wielkich zmian!

Dlatego postanowiliśmy zbierać środki na zakup odpowiedniego budynku.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę na ten cel :-)

I bardzo będziemy wdzięczni za rozpropagowanie tej akcji wśród znajomych.