By Amelka mogła "mówić" Djamal z Zespołem Aspergera bardzo potrzebuje terapii Zosia bardzo chce się rozwijać! Turnus rehabilitacyjny dla Amelki Nowa sala do terapii Żeby język giętki… Dlaczego ich nie rozumiem? Zespół Aspergera Auto Rodzinne Ola z cukrzycą i Zespołem Aspergera potrzebuje leczenia i terapii Bilet do szkoły Na utrzymanie portalu wdzieczni.pl Mój własny pokój Wspomaganie rozwoju psycho-ruchowego poprzez gry edukacyjne Budynek dla fundacji Remont sali do Treningu Umiejętności Społecznych Zobacz listę naszych zbiórek

Fundacja OD NOWA

Budynek dla fundacji

Cel zbiórki: Zakup budynku
Od 2011 roku pomagamy. Naszym marzeniem jest zorganizowanie mieszkania treningowego. Czasami mała zmiana robi wielką różnicę!

Zebrano: 0 zł / 400000.00 zł

2019-07-13 → 2020-01-31

Zbiórka zakończona

Historia

Od 2011 roku pomagamy dzieciom, rodzicom, nauczycielom, terapeutom w działaniach służących rozwojowi dzieci. Pod naszą opieką jest ponad 50 rodzin. Nie wszystko da sie zrobić w terenie. Potrzebujemy miejsca - wielu pomieszczeń, w których bezpiecznie możemy trenować potrzebne dorosłym i dzieciom umiejętności.

Naszym marzeniem jest zorganizowanie mieszkania treningowego. Widzimy jak ważne jest móc zaobserwować w jakich schematach się poruszamy. Czasami mała zmiana robi wielką różnicę! Aby to dostrzec trzeba stworzyć odpowiednie - jak najnaturalniejsze warunki. Pomóż nam dostrzegać te małe rzeczy dla wielkich zmian!

Dlatego postanowiliśmy zbierać środki na zakup odpowiedniego budynku.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę na ten cel :-)

I bardzo będziemy wdzięczni za rozpropagowanie tej akcji wśród znajomych.